sobota, 16 lipca 2011

16.07

Witam, witam :)
Dzisiaj byłam na ostatniej części Harrego Pottera z moją drogą Zuzą.
Naprawdę dobry film, polecam każdemu kto jeszcze nie był.
Zaprojektowałam togę ala Harry Potter z szalem Gryffindoru.
Wiem że nie rysuje najlepiej ale nie jest również źle.



















Mam nadzieje że wam się podoba i wkrótce chciałabym zamieścić więcej projektów :)
Narysowałam sama około pół godziny temu a pomalowałam w gimpie.

Dziękuje za uwagę :)
pozdrowienia Harriet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz